چگونه قهوه امریکانو درست کنیم؟

How to make American coffee?

چگونه قهوه امریکانو درست کنیم؟

حقایق کلیدی
تلفظ: Amer · i · ca · no
تعریف: قهوه متشکل از اسپرسو رقیق شده با آب گرم
اولین کاربرد شناخته شده: 1928

مقاله چگونه قهوه امریکانو درست کنیم توسط محقق و مترجم مجله جوان کاپ خانم کمند کرجی بانی  از سایت drinktrade ترجمه و گرد آوری شده که می توانید در ادامه مطالعه کنید.

آمریکانو چیست؟

آمریکانو یک اسپرسو است که با آب رقیق می شود ، معمولاً تا زمانی که به غلظت و اندازه یک قهوه قطره ای معمولی برسد. در همان اندازه قهوه قطره ای سرو می شود ، معمولاً از هشت تا حدود 20 اونس.یک آمریکانو یخ از یک تکه اسپرسو و نیمی از مقدار آب به عنوان یک گرم استفاده می کند و بقیه فنجان را با یخ پر می کند ، تا استحکامی شبیه بیشتر دم های سرد داشته باشد.

تاریخچه Americano

با توجه به داستانی که برای بسیاری از متخصصان قهوه تعریف شده است ، آمریکنوس وقتی اختراع شد که سربازان آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم به ایتالیا رفتند. در آنجا ، یا آنها یا صاحبان مغازه های ایتالیایی فهمیدند که اسپرسو از قهوه با قطره قطره محبوب در ایالات متحده قوی تر است و آن را سیراب کرد تا خوش طعم شود. آیا تاکنون منبع اصلی برای تأیید این موضوع دیده ایم؟ تایید نشده! اما این ، در بدترین حالت ، یک افسانه مناسب ایجاد است.

 

چگونه قهوه امریکانو درست کنیم

 

چگونه درست میشود؟

Americanos با کشیدن یک گل اسپرسو با استفاده از دستگاه اسپرسو ساخته می شود. برخی از افراد در مورد ریختن اسپرسو بر روی آب در مقابل ریختن آب بر روی اسپرسو نظرات شدیدی دارند ، در حالی که اولی ظاهر کرم را در بالای نوشیدنی حفظ می کند ، در حالی که ظاهرا دومی ترکیب دو مایعات بهتر است. در آزمایش های چشایی من دریافته ام که حداقل تا زمانی که نوشیدنی به اندازه کافی برای مصرف انسان خنک شود ، تفاوت طعم بین این دو روش تقریباً وجود ندارد.

مشخصات طعم

یک آمریکنو نت های طعم دار (چیزهای خاصی که شما می چشید و بویید) و تعادل عطر و طعم (چقدر شیرین است ، نسبت به میزان تلخ و ترش بودن) همان شکلی است که با اسپرسو ساخته شده است. با این حال ، به دلیل رقت ، این طعم ها غلظت کمتری دارند.در مقایسه با قهوه قطره ای ، یک طعم آمریکایی باید کاملاً شبیه باشد ، اگرچه با روغن های اسپرسو (که به جای فیلتر کاغذ قهوه قطره ای از فیلتر فلزی استفاده می کند) بدنه سنگین تری خواهد داشت.

نوشیدنی های مشابه

همانطور که قبلاً اشاره شد ، شبیه ترین نوشیدنی به یک آمریکانو ، یک قهوه قطره ای است. قدرت کاملاً مشابه ، مشخصات طعم کاملاً مشابه ، فقط راهی متفاوت برای رسیدن به آنجا. در حقیقت ، بسیاری از دستگاه های بزرگتر قطره ای از فرآیندی به نام دم آوری بای پس استفاده می کنند تا به جای استفاده از چرخ ، کمی آب در کناره های سبد دم کرده اضافه کنند ، که اگر به آن فکر کنید اساساً همان ساخت آمریکانو است.من همچنین تجربه کافی شاپ ها را داشته ام که با کشیدن یک گلوله و سپس افزودن مقدار کمی آب پس از آن ، و فقط به عنوان یک اسپرسوی طولانی تر ، دستور العمل اسپرسو خود را با موفقیت افزایش می دهم. در استرالیا و نیوزیلند ، سیاه سیاه به همان روش آمریکایی ساخته می شود ، اما به جای مثلا 12 ، فقط سه تا چهار اونس آب به آن اضافه می کند.

حتما بخوانید :   فرهنگ غذایی ایرانی | تعادل طبیعت گرم و سرد

چگونه آن را در خانه درست کنیم

با قهوه مورد علاقه خود اسپرسوی دوتایی درست کنید و آب اضافه کنید. در حالی که برخی از نوشیدنی های قهوه استفاده از عکس های کوتاه یا طولانی را ترجیح می دهند ، در اینجا مهم نیست یک تن باشد – به هر حال شما آب اضافه خواهید کرد. اگر عکس های خود را با حدود 20 گرم قهوه دم می کنید ، این برای یک آمریکایی 11 یا 12 اونسی خوب است. جدا از آن ، این بسیار ساده است: شات بزنید ، آب اضافه کنید ، تمام شود.

توصیه های قهوه

هر قهوه ای که بتوانید با آن اسپرسو درست کنید باید به عنوان یک آمریکانو خوشمزه باشد – اگرچه چون آن را رقیق خواهید کرد ، ممکن است قهوه هایی که نوشیدن آنها به عنوان اسپرسو خیلی شدید به نظر می رسد در اینجا نیز موثر باشد.

برای یک آمریکانو همه کاره

Ritual’s ACE – Esperanca Rubi از همان رست که از منشا جداگانه تهیه شده بو داده است ، به همان اندازه که قهوه های با قطره قطره است ، به همان اندازه که اسپرسو خوشمزه است ، خوش طعم است و چه چیزی برای یک آمریکایی عالی تر است؟

برای یک آمریکانو سنتی

اگر یک آمریکنو با بسیاری از طعم های سنتی اسپرسو (شکلاتی! مغزدار! کاراملی!) می خواهید ، بدون تفت دادن زیاد ، Blueprint’s Tekton یک اسپرسو چرخش فصلی است که یک انتخاب عالی است.

برای یک رست تیره آمریکایی

Americanos های اصلی در ایتالیا ساخته شده اند ، بنابراین احتمالاً برشته های سبک نبودند. برای به دست آوردن یک نسخه دقیق تر از تاریخ ، یک کباب تیره تر مانند Greater Goods ’Stimulate را امتحان کنید.

برای یک امریکانو بدون کافیین

شما می دانید که ما نمی توانیم دوستداران اسپرسوی بدون کافیین خود را فراموش کنیم. شیرینی شکر قهوه ای موجود در Decaf Espresso Novo نوو همانقدر خوشمزه می شود که با کمی آب به صورت مستقیم لذت می برد.

آیا میتوان به امریکانو شیر اضاف کرد؟

بله ، شما می توانید به Americano خود شیر اضافه کنید. اگر از طعم شدید این نوشیدنی لذت می برید اما آن را کاملا تلخ می دانید ، ممکن است شیر و شکر به آن اضافه کنید تا تلخی آن کاهش یابد. برخلاف لاته که بسیار خامه ای است و شیرهای زیادی دارد ، می توانید مقدار شیر اضافه شده به آمریکانو خود را انتخاب کنید. شیر موجود در این نوشیدنی معمولاً مانند لاته کف نمی شود یا مانند کاپوچینو کف نمی کند.

حتما بخوانید :   موارد استفاده ادویه هل

 

دان قهوه با کیفیت

فکر می کنید همه دانه های قهوه برابر هستند؟ آنها نیستند شما نمی توانید هر دانی را فقط بگیرید ، آن را به بافت مناسب خرد کرده و انتظار داشته باشید که یک شات مناسب به شما بدهد.برخی از قهوه ها با استفاده از یک روش خاص دم کردن عملکرد بهتری دارند. به عنوان مثال ، یک قهوه کنیا به طور معمول اسیدی تر است. وقتی از فیلتر کاغذ استفاده می کنید بهترین نتیجه را خواهد داشت.اگر فکر می کنید یک دانه اسپرسو فقط یک تفت تیره است ، این نیز نادرست است. با استفاده از همین مثال ، حتی اگر یک قهوه کنیایی تفت داده شود ، بهترین شات اسپرسو نخواهد بود.

بنابراین چگونه واریته مناسب را انتخاب می کنید؟ اگر دانه های قهوه را در یک فروشگاه مواد غذایی خریداری می کنید ، می توانید کیسه ای را با عنوان “اسپرسو” بگیرید. اما شما گزینه های دیگری دارید.برای اسپرسو ، شما می خواهید یک نوع کامل بدن را انتخاب کنید. بعضی ها دان هایی را ترجیح می دهند که رنگ آن شیرین و شکلاتی باشد.دانسوماتران ، برزیل ، کلمبیا یا اتیوپی همه می توانند یک شات خوب از اسپرسو ایجاد کنند و بنابراین یک آمریکانو کامل است.

تازه نگه دارید

هنگام نوشیدن قهوه ، دو عامل شادابی مهم هستند. اولین مورد شامل زمان بین تفت دادن و آسیاب کردن است. مورد دوم به زمان بین آسیاب و دم کشیدن اشاره دارد.دان های خود را در اسرع وقت تفت دادن خریداری کنید و مقادیر کمی خریداری کنید. مکان هایی را می توانید پیدا کنید که دان هایی را به صورت دسته های کوچک تفت دهید. این می تواند طراوت آنها را افزایش دهد.دان های خود را خریداری کنید ، مطمئن شوید که آنها را در یک ظرف ضد هوای نگه دارید. علاوه بر هوا ، از لوبیا در برابر رطوبت ، گرما و نور محافظت کنید.

برخی از افراد ممکن است توصیه کنند که دانه های قهوه خود را در فریزر یا یخچال نگه دارید. مشکل این است که قهوه رطوبت را جذب می کند. این بدان معنی است که آنها می توانند بو و طعم یخچال شما را جذب کنند. هیچکس یک فنجان قهوه ماهی نمی خواهد!

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.