لیوان چای دار در بسته بندی ویژه (VIP)

هدف ما در خوش نوش تولید و ارائه محصولی نو ، با کیفیت و بهداشتی است و با تولید لیوان کاغذی چای دار توانستیم به این اهداف دست یابیم و در پذیرائی ادارات ، جشن ها و میهمانی های شما سهیم شویم و در خانه های شما میهمان شویم.در همین راستا تصمیم گرفتیم کمی فراتر رفته و با بسته بندی های ویژه (VIP) ، مصرف چای و دمنوش را برای شما بازهم ساده تر کنیم .

بسته بندی ویژه (VIP) خوش نوش بسیار شیک و جذاب است ، داخل آن تعداد ۱۰ لیوان کاغذی چایدار به همراه قاشق و قند وجود دارد و به شکل لوله ای با درب آسان بازشو طراحی شده تا بتوان محصول را بدون آسیب دیدن در هر شرایطی حمل نمود .

لیوان چای دار VIP

لیوان چای دار VIP

بسته بندی های VIP خوش نوش محکم و کم وزن هستند و در عین حال بدلیل نوع جنس و لایه داخلی از ورود رطوبت و گرد و غبار به داخل جلوگیری کرده و باعث تازه و سالم ماندن محصول می شود . همچنین یک بروشور از کلیه محصولات خوش نوش داخل بسته بندی و یک راهنمای تک برگی کوچک از خواص دمنوش مورد نظر شما در لایه بیرونی بسته بندی وجود دارد که می تواند شما را در انتخاب محصول یاری دهد .

طعم های لیوان چای دار (بسته بندی ویژه VIP)

در خوش نوش بیش از ۳۶ طعم مختلف از جمله چای ، دمنوش و انواع کافی به صورت لیوان چای دار تولید می شود که ما
تمامی این طعم ها را در بسته بندی VIP به همراه قند و قاشق برای شما آماده کرده ایم .لیوان چایدار ، قند و قاشق داخل این بسته بندی از بهترین مواد اولیه تهیه شده و در کنار چای یا دمنوش مورد نظر که ما همواره تلاش کرده ایم از بهترین و تازه ترین گیاهان دارویی در تهیه آن استفاده کنیم ، پکیجی عالی و درجه یک را تشکیل می دهند .

 

لیوان چای دار چیست ؟

لیوان چای دار یا لیوان کاغذی چای دار محصولی است که در انتهای لیوان کاغذی چای یا دمنوش مورد نظر با لایه ای توری مانند محفوظ شده و تنها با اضافه کردن آب جوش می توان از نوشیدن آن لذت برد.این محصول بسیار ارزان و بهداشتی است و مورد تایید سازمانهای بزرگ بهداشت و سلامت دنیا میباشد و بهترین جایگزین چای کیسه ای و لیوان های یک بار مصرف پلاستیکی است که همواره صحبت از سرطان زا بودن و عدم رعایت بهداشت در تولید آنها میباشد .

فهرست