دستگاه تولید لیوان چایدار

دستگاه تولید لیوان چایدار خطی برای اولین بار در شرکت خوش نوش ساخته شده و بر خلاف دستگاه های موجود در بازار که همگی دوار هستند و برای خشاب گذاری نیاز به اپراتور دارند به صورت خطی تولید شده و کاملا اتومات می باشد.این دستگاه ۶ لاین با پرکن های مجزا دارد و در هر خط لیوان گیری و طوری گذاری به صورت اتوماتیک انجام می شود .

سرعت دستگاه های دوار در بهترین حالت ۷۰۰ لیوان در ۱۲ ساعت کاری میباشد در حالی که در دستگاه تولید لیوان چایدار خطی هر خط می تواند ۱۲۰۰ لیوان چایدار را در همین زمان آماده کند و با توجه به ۶ خطی بودن این دستگاه شما در همین زمان ۷۲۰۰ لیوان آماده دارید.
دستگاه تولید لیوان چایدار توسط گروه تحقیقاتی خوش نوش و با توجه به تجربه چندین ساله این گروه طراحی و در خود شرکت ساخته شد .در چند سال اخیر دستگاه تولید لیوان کاغذی چایدار به صورت دوار در شرکت خوش نوش تولید و روانه بازار شده بود که نمونه ای از آن در عکس زیر مشخص است .

دستگاه تولید لیوان کاغذی چایدار

دستگاه تولید لیوان کاغذی چایدار

مشخصات دستگاه تولید لیوان چایدار ۶ لاین به شرح زیر میباشد :

  • طول دستگاه ۵ متر
  • عرض دستگاه ۲/۳۰ متر
  • ارتفاع حدود ۲ متر
  • سرعت ۶۰۰ لیوان در ساعت
  • برق ۳ فاز

در این دستگاه دیگر مشکلات سیستم های دوار را نخواهید داشت و به راحتی و با سرعت بیشتر میتوانید لیوان کاغذی چای دار تولید کنید و برای هر ۳ دستگاه ۶ خط فقط به یک اپراتور جهت پر کردن مخزن مواد اولیه احتیاج دارید .سیستم اتوماتیک دستگاه تولید لیوان کاغذی چایدار بسیار هوشمند است و در مواقع ضروری به صورت خودکار دستگاه را به حالت استندبای برده و زنگ هشدار به صدا در می آید .

همچنین به سیستم آمار هوشمند تولید مجهز شده و شما می توانید آمار دقیقی از تولید به صورت روزانه و هفتگی از دستگاه دریافت کنید .وزن (چای ، دمنوش ، کافی و …) در این دستگاه به راحتی قابل تنظیم بوده و بسیار دقیق و منظم عمل می کند .اکنون در کارخانه خوش نوش دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار خطی در سایز و تعداد لاین های ۶ خطی و ۴ خطی در حال کار هستند و این شرکت تصمیم دارد در آینده این دستگاه را جهت استفاده تولید کنندگان لیوان چایدار روانه بازار کند .

به دلیل کپی برداری و تولید دستگاه لیوان چایدار عکسی از این دستگاه در وب سایت گذاشته نمی شود اما خریداران می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و عکس از طریق راه های ارتباطی با شرکت تماس حاصل فرمایند .

فهرست